Uchovejte si vzpomínky na vaše těhotenství ve fotkách


Jste těhotná a už se nemůžete dočkat narození vašeho miminka? Toto období je pro každou ženu jedním z nejkrásnějších kapitol života. Nezapomeňte si toto krásné období zvěčnit na fotkách, které budou pěkně vypadat a na kterých se budete líbit sama sobě. Absolvujte profesionální těhotenské focení. Nepřipadáte si krásné, ale naopak si připadáte spíše neforemné a do focení se vám nechce?

máma a dítě

Věřte, že nakonec budete za toto rozhodnutí rády, a že s výslednými snímky budete nadmíru spokojeny. Toto jedinečné, krásné a nezapomenutelné období stojí za to zachytit a uložit do alba, které si budete moci prohlédnout kdykoliv jen budete mít chuť.

sladké mateřství

Těhotenství zachycené v ateliéru nebo uprostřed přírody
Nechte profesionálem zachytit toto krásné období a vaše rostoucí bříško s miminkem v něm. S vaším rostoucím bříškem se můžete nechat samy nebo společně s vaším partnerem či druhým děťátkem nechat zvěčnit v ateliéru nebo kdekoliv venku, třeba na louce nebo v parku. Venku tak mohou vzniknout jedinečné obrázky v každém ročním období, třeba u kvetoucích stromů nebo na rozkvetlé louce, u vodních ploch a na dalších zajímavých místech.

Krásná kompozice a světlo, záruka originality a nápaditosti na vzniklých snímcích

těhotná žena

Díky kvalitní technice a ideálně vytvořeným podmínkám pak vzniknou jedinečné a originální snímky, ze kterých budete nadšeni. V ateliéru si můžete také zapůjčit různé šaty, díky kterým budete i společně s vaším rostoucím bříškem nádherná a jedinečná a na fotkách pak lépe vyniknete. Kombinace toho správného světla, vhodného oblečení a líčení nechá vytvořit jedinečnou a originální kompozici.
Navštivte profesionální ateliér a nechte si vytvořit jedinečné vzpomínky na toto krásné a nezapomenutelné období, abyste si ho pak v budoucnu mohli třeba společně s vaším děťátkem kdykoliv připomenout a zavzpomínat.