Nové Výprodej! Ochranné sklo pro Apple Watch 5 (44mm)

Ochranné sklo pro Apple Watch 5 (44mm)

Nový produkt

152.48 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: apple watch serie 5 sklo, apple watch gel, appl watch 3 skla, iwatch protector, skleněné iwatch, apple watch 40 screen protector, appl hodinky sklo, apple watch 5 40mm sklo, kryt mi hodinky, 3 hodinky appl.

Ochranné sklo

Hlavním účelem ochranné brýle pro obrazovku, je schopnost ochránit displej telefonu před nárazem účinky. Při pádu, dopad na samotný trvá přesně to, ochranného skla, díky své pevnosti. Při nárazu je silný, ochranné sklo zlomy a praskliny. Další, budete muset jen koupit nové ochranné sklo, které je relativně levné příslušenství. A, samozřejmě, ochranné sklo spolehlivě ochrání displej sám před poškrábáním. Nezapomeňte, že na obrazovce smartphone je jedním z nejdražších částí zařízení, proto jejich cena může dosáhnout až několika tisíc kč, a to až do 40% gadget cena, a to včetně nákladů na opravy. Samozřejmě, s některými falls, nejen ochranné sklo je rozbité, ale také na obrazovce sám, smartphone, nicméně, ochranné sklo minimalizuje těchto rizik.

Jak nastavit

Ochranné brýle jsou vloženy, stejně jako filmy: displej telefonu je pečlivě otřít od otisků, prachu, odmaštěný, sklo je v držení prstu polštářky na bocích, ochranný film se odstraní ze skla a je vložen na obrazovce. Při vložení skla, je třeba, aby plynule, aniž byste se dotkli prsty se lepicí strany, se snaží vypočítat stejné dokumenty podél okrajů obrazovky, držet se postupně od shora dolů nebo od zdola nahoru, mimochodem, jemně lisování na displeji, aby se zabránilo dostat bubliny se vzduchem. Stiskněte a hladké mohou být speciální nechlupatící ubrousky nebo jen prst.

Edge-to-edge Pokrytí Ano
Použití mobilní telefon
Typ Přední Fólie
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Telefon Značky Apple iPhone

Napsat recenzi

Ochranné sklo pro Apple Watch 5 (44mm)

Ochranné sklo pro Apple Watch 5 (44mm)

Související