Nové Výprodej! 3/4

3/4" DN20 Mosaz TP Ventil, teplotní přetlakový ventil

Nový produkt

215.91 Kč

-17%

260.23 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: 12v elektromagnetický, valv, způsoby snížení tlaku vody, pojistný ventil vody, přetlak přetlakového ventilu, vysoký tlak vody ventil, přetlakový, 12v ventil paliva, ventil dn20, ventil vody.

1 ks 3/4" DN20 Mosaz TP Ventil, teplotní přetlakový ventil

Tento výpis obsahuje: 1 ks 3/4" DN20 Mosaz TP Ventil

Aplikace:

Používá se pro ložiska lisování typ solární ohřívač vody, plynový ohřívač, elektrický ohřívač, ohřívač vody, paliva, ohřívače vody, tepelné čerpadlo, citlivé funkce ohřívače, atd. různé typ topidla (např. kotel) a ohřev vody kontejnerů.

Funkce:

TP pojistný ventil kontroluje a omezuje teplotu a tlak teplé vody obsažené v solární ohřev vody, akumulační kamna a brání tomu, aby byla schopna dosáhnout teploty přes 100°C, s tvorbou páry.

Při dosažení nastavení, ventil vypouštění dostatečného množství vody do atmosféry tak, aby teplota a tlak,návrat v rámci systému provozní limity.

Technické parametry:

Standardní nastavení tlaku: 0,7 Mpa

Teplotní reliéf: 99 Cel. Stupně ( 210 F. Stupeň)

Velikost

Vstupní/výstupní

(v)

A

(mm)

B

(mm)

D

(mm)

T

(mm)

hmotnost

(g)

Rychlost Topení

BTU/Hodinu

Ventil DN15

R1/2xRp1/2

41

82

29

101

237

15,000

Ventil

DN20

R3/4xRp3/4

42

83

29

100

258

100,000

Instalace:

Teploty a tlaku pojistný ventil by měl být nainstalován na ohřívač vody, horní nebo boční. Snímání teploty musí být ponořen ve vodě.

Schéma instalace, jak je uvedeno níže:

Platba

· Věnujte, prosím, do 3 dnů po aukci.

· Prosím, kontaktujte nás pro vaše platby, jestli máte nějaký problém. Dodací údaje

· Vaše položky budou odeslány do 48 hodin v pracovní dny, v případě platby za objednávku je zrušeno předtím, než 8 HODIN PST denně (kromě soboty, neděle a Svátky). Pokud tam je výjimka, budeme vás informovat.

· Kupující jako dovozce je odpovědný za zaplacení celního odbavení nákladů nebo související DANĚ. Podmínky prodeje

· Pozitivní Zpětná vazba je náš život. Před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás nejprve získat lepší řešení. Staráme našim zákazníkům. Takže pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás ihned. Prosím, dejte nám příležitost k vyřešení problému. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a pokusíme v našich silách vyřešit problémy. Opuštění neutrální nebo negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problémy. O nás

· Vítejte v našem obchodě. Specializujeme se na Energeticky Úsporné elektroniky: Solární ohřívače vody a řídící jednotky, čerpací stanice, solární regulátor nabíjení, měnič, SOLÁRNÍ Lampy, atd.. Prosím, navštivte nás často. Jsme rádi, že pracovat s vámi! Kontaktujte nás

Všechny komunikace jsou řešeny prostřednictvím e-mailů a ALI zprávy. Snažíme se odpovědět na všechny e-maily tak rychle, jak je to možné.

Číslo Modelu A6-TPV-20-1
Moc Elektromagnet
Značka misure
Port Velikost 3/4" DN20
Tlak Nízký Tlak
Teplota Média Střední Teplota
Struktura Redukční
Materiál Mosaz
Média Voda

Napsat recenzi

3/4

3/4" DN20 Mosaz TP Ventil, teplotní přetlakový ventil

Související