Domácí Elektrický Létat proti Komárům Mosquito Plácačka Killer USB Dobíjecí Odolné Bug Zapper LED Osvětlení Pest Control Plácačka

Nový produkt

362.31 Kč

-25%

489.59 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: plácačka, bug killer, elektrické zapper, komár usb, rezonanční kondenzátor, hmyzu killer usb, 3000v kondenzátor, raketa mosquito, vrah pc, killer lampa mosquito.

Bullet Body: 1、Dvě Použití: silný proti komárům rakety mohou být použity k hubení komárů, nebo jako lampa.

2、Kolo Základní: S kulatou základnou a nabíjecí kabel, komár plácačka může být postaven jako mosquito killer lampa. Můžete se obrátit na komáří vrah funkci při nabíjení.

3、Dvojitý Spínač Design: Zapněte hlavní vypínač zabít komáry, pak stiskněte fungovat tlačítko. Dvojí ochranu, zabránit členy rodiny nebo děti před náhodným dotykem.

4、Dlouhá Výdrž: mosquito raketa má dlouhou výdrž, bezpečné a trvanlivé. S lithium baterie 2000mAh, je nabíjecí, doba nabíjení je přibližně 6 hodin. V komáří pasti režim, může být použit asi 15 hodin.

5、Proti přebití ochrana: Při plném nabití, komár plácačka bude automaticky vypnout nebo zelené světlo je na.

Vlastnosti:

1.Kapesní Design: velké USB dobíjecí mosquito plácačka je LED mobilní kapesní komáří vrah.

2.Nízká Hlučnost: S 3000V vysokého napětí elektrické sítě, komár raketa má nízkou hlučnost, pohodlné použití. Používá světlo pasti, imitující lidské tělo technologie vytápění.

3.Tři Vrstvy Ochranná Síť: jeden druhého k odstranění zbytkové elektřiny technologie, aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem.

4.Dlouho 365 Vlnová délka: modré světlo lampa s 365 vlnová délka má velký vliv na přilákání komárů.

5.LED Osvětlení: Používejte světlo přiláká komáry, je snazší zabít komáry v noci.

Specifikace:

Velikost: cca 54*22 palců

Materiál: BOKY, kovové pletivo

Kapacita baterie: 2000mAh

Způsob nabíjení: USB (s volným USB kabelu a základna)

Výstupní napětí: 3000V

Doba nabíjení: 6 hodin

Může být použit jednou plné: 20 dnů (v závislosti na tom, jak používat)

Napětí frekvence: 50hz-60hz

Balení Seznam:

1*Bug Zapper

1*Nabíjecí Základna

1*USB Datový Kabel

1*Návod

Poznámky:

1. Když elektrický komár plácačka pracuje, metal mesh povrch má vysoké napětí! Uchovávejte mimo dosah dětí a varujte děti je elektrický šok. Nedotýkejte se kovové pletivo povrchu s rukama nebo ruční kovové předměty. Vysoké napětí je nebezpečné, věnujte prosím pozornost bezpečnosti!

2. Nepoužívejte tento komár plácačka v místech, kde hořlavé plyny nebo výbušný prach může existovat, a ne často používají kovové a jiné vodivé předměty, aby jiskra na čistý kov.

3. Po použití, prosím, stiskněte hlavní vypínač do polohy OFF.

4. Pro zajištění životnosti baterie, pokud neexistuje žádný zřejmý vliv bít komárů během používání, nebo spodní části baterie indikátor napájení bliká, znamená to, že baterie má v podstatě vyčerpána, prosím, přestaňte jej používat a nabíjení v čase.

5. Pokud nebudete používat delší dobu, nabijte jej každé tři měsíce a jednou je doba nabíjení přibližně 6 hodin.

6. Nepoužívejte otřete mokré ručníky nebo opláchněte komár mrtvoly na čistý povrch s vodou. Můžete použít dlouhé vlasy měkkým kartáčkem, nebo klepněte na tlačítko několikrát, aby spadnout. (Mosquito nečistoty mohou způsobit zkrat na kovový povrch oka a poškození elektrické mosquito plácačka, takže prosím, odstranit v čase)

7. Prosím neplácej jiné tvrdé předměty nebo špetka mesh povrch výrobku, aby se zabránilo poškození metal mesh povrch.

8. Prosím, pracovat v přísném souladu s pokyny a bezpečnostní opatření. Nerozebírejte. Nebudeme mít žádnou odpovědnost za nepříznivé následky způsobené nelegální činnost.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 6. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Doba Nabíjení 4-6 hodin
Jmenovité Napětí 100-240V
Funkce Produktu USB Nabíjení
Napájecí Zdroj ELEKTRICKÉ
S Baterií No
Materiál PP
Celková Délka Další
Číslo Modelu elektrická létat komára plácačka
Pracovní Napětí 3000V
Šířka Další
Ok Styl 2-Vrstvy

Napsat recenzi

Domácí Elektrický Létat proti Komárům Mosquito Plácačka Killer USB Dobíjecí Odolné Bug Zapper LED Osvětlení Pest Control Plácačka

Domácí Elektrický Létat proti Komárům Mosquito Plácačka Killer USB Dobíjecí Odolné Bug Zapper LED Osvětlení Pest Control Plácačka

Související