Nově Vyvinutý Větrné Turbíny 800w 12v 24v Generátor S 6 Lopatkami Zdarma PWM Regulátor Pro Domácí Použití

Nový produkt

3 030.79 Kč

-25%

4 095.66 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: parní generátor, vodních turbin generátor, ovládání pwm, w větrný mlýn, 8 dolaru, generátor motor 12v, napájení přenosný generátor, vítr, voda generátor, solární generátor pure, vodní turbína turgo.

Funkce

1.Nízkou počáteční rychlost, 6 nožů ,vysoké využití větrné energie 2.Snadná instalace, trubky nebo příruba připojení volitelné 3.Čepele pomocí nové umění přesné vstřikování plastů,uzavřeno s optimalizovaný aerodynamický tvar a strukturu,které zvyšují větrné energie využití a roční produkce. 4.Tělo z odlitku hliníkové slitiny, s 2 ložisky, otočná , takže se to přežít silnější vítr a spustit více bezpečně 5.Patentovaný permanentní magnet generátor střídavého proudu s speciální statoru,účinně snížit točivý moment,no zápas větrné kolo a generátor, a zajistit výkon celého systému. 6.Řadič,invertor může být uzavřeno accroding na specifických potřeb zákazníků

Specifikace

Fotografie Ukazuje

SS-400W 3 Nože

SS-600W 5 Nožů

SLUNCE-800W 6 Lopatek

Regulátor

PWM Regulátor

MPPT Regulátor

Seznam Balíček

1. Větrná Turbína 1 sada (hub ocas 6 nožů generátor hood šrouby a matice). 2.Vítr Ovladač 1 kus.

Záruka & Návrat

1.Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel. 2.Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění. Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materils. 3.Prosím, zabalte položky pečlivě. Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné.V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány. Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné. 4.Pokud je položka nalezena non-vadné, bude položka zaslána zpět kupujícímu na náklady kupujícího.

Připomenout

1.Cena, kterou jste zaplatili za položku vylučuje jakékoliv celní daň. Naše společnost nemá ramenní nějaké povinnosti v zemi určení. 2.Nemůžeme zaručit, žádné daně, poplatky, jak to je, závisí na vaší zemi, politiky. 3.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Řídicí Systém elektromagnet
Start-up rychlost větru 1.3 m/s
Permanentní Magnet Materiál, Vzácných Zemin NDFEB
Jmenovitá rychlost větru 13m/s
Ložisko HRB nebo pro vaši objednávku
Číslo Modelu 6
Značka FLTXNY
Materiál SLITINY
Životnost více než 20 let
Jmenovitý výkon 800w
Mazání Tuk
Certifikace CE
Původ KN(Původu)
přežití rychlosti větru 50 m/s
Materiál Čepele Nylonové Vlákno
Typ Větrné Elektrárny Generátor
Jmenovité Napětí 12V 24V 48V

Napsat recenzi

Nově Vyvinutý Větrné Turbíny 800w 12v 24v Generátor S 6 Lopatkami Zdarma PWM Regulátor Pro Domácí Použití

Nově Vyvinutý Větrné Turbíny 800w 12v 24v Generátor S 6 Lopatkami Zdarma PWM Regulátor Pro Domácí Použití

Související