Nové Výprodej! Blatníky přední pro Mazda CX-9 2017 ~ blatníku auto styling tuning nečistoty ochranu příslušenství

Blatníky přední pro Mazda CX-9 2017 ~ blatníku auto styling tuning nečistoty ochranu příslušenství

Nový produkt

360.42 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: Mazda 3, Mazda 6, cx9, řídit kolo, mazda cx7, mazda cx9, mazda škrticí klapky, body kit pro mazda 6, auto obtisk, auto cx9.

Pouze originální certifikované dodavatele Služeb v ofitial služby, Kurýrní udělat DVD Za 2-7 dny otroctví v 50 letech

Popis Mapco blatníky jsou nejen způsobem, jak ochránit auto před létající z pod koly nečistoty, písek a kameny, aby cesta bezpečnější pro všechny účastníky provozu, ale také stylový doplněk, který doplňuje silueta vozu.Vypočtené geometrie, stejně jako přítomnost původního šroubu a podrobné pokyny, aby proces instalace jednoduchá a rychlá.A Evropské materiály a technologie umožňují blatníky zachovat pružnost i v mrazu.Výhody MAPCO: Dostupnost originální spojovací materiál a montážní návod; Otvory v montážní místa urychlení a zjednodušení instalace; materiál si zachovává pružnost i v chladu; Spolehlivou ochranu těla od pískování účinek; Geometrie vyvinut software, Výsledky 3D skenování podběhu kola.

Specifikace

Účel Blatníky (ochrana před špínou) typ Instalace Self-tapping/klip/pravidelné klip Materiál Pu Barva Černá Doplňující Informace Комплектность-2.

Obrázky produktu

Servisní Záruka Kvality Všechny výrobky jsou certifikovány pro prodej v Rusku.Zdarma doprava Dodávka se provádí Co skladu v Nižnij Novgorod, Služby pošty Ruska nebo sdek.Obdržení objednávky Před otevřením zásilky v přítomnosti kurýra nebo poštovní zaměstnanec, zkontrolujte, zda není poškozený.Vrátit zboží * můžete vrátit zboží bez udání důvodu do 15 dnů od obdržení.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo zobrazení a цeлocтнocти упaкoвки, ça иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 OT 19.01.1998 a Č. 942 OT 10.11.2011 (v T.H. Тoвapы личнoй гигиeны a ne yxogy ça peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp.) a тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

INFORMACE Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки: 9: 00 do 22:00 (мocкoвскoe вpeмя)

Externí Testování Certifikace CCC
Šířka Položky 1.cm
Položka Výška 1.cm
Typ Položky Blatníky
Původ RU(Původu)
Položka Průměr 1.
Typ Materiálu Pu
Název Modelu Bahno klapky model
Značka Mapco
Položka Délka 1.cm
Hmotnost Položky 0.5kg

Napsat recenzi

Blatníky přední pro Mazda CX-9 2017 ~ blatníku auto styling tuning nečistoty ochranu příslušenství

Blatníky přední pro Mazda CX-9 2017 ~ blatníku auto styling tuning nečistoty ochranu příslušenství

Související