Plochá LED Rotující Displej Kit MCU Hodiny POV Rotující Kreativní DIY Elektronické Výroby Dílů

Nový produkt

230.20 Kč

-7%

247.63 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: diy led věž, elektron kit, fotoaparát přední sklo, diy elektron kit, elektrické otáčení displeje, pov, sada pov, stolní hodiny digitální, rotující kulatý displej, mini sportovní kamera.

modname=ckeditor

Nákup pokyny:

Náhradní díly: jednočipový mikropočítač a krystalový oscilátor jsou svařované, a související prezentace a titulky jsou ke stažení. Ostatní komponenty jsou přivařeny kupujícím. SMD LED lampa je dodáván v 0805, a odpor je zabalen v 0603. Prosím, hodnotit pájení schopnosti a koupit to.

Hotový výrobek: Všechny jsou svařované, a výchozí text může být zobrazena po zapnutí napájení. Bez krytu, otáček motoru je rychlejší, prosím, používat opatrně, aby se zabránilo děti z dotyku.

USB na TTL sériového portu downloader: podpora nákupu nebo samostatně za předpokladu, upravit zobrazený text obsahu prostřednictvím hostitelského počítače, software, poskytované našem obchodě, a pak použít USB na TTL sériového downloader ke stažení.

Plochý rotující LED, unikátní kreativity, kreativní produkt může poskytnout elektroniky nadšence s učením hardwarovou a softwarovou platformu. Podporuje detailní výrobní instrukce, návod k použití, ladění pokyny a MCU objednávce (Poznámka: objednávání součástí objednávání je dodáván, nemá vliv na sekundární vývoj, nemá vliv na použití efektu). Z testu objednání k primární objednávání na střední objednání až po pokročilé objednání jsou poskytovány, což vám umožní spin LED. To bude také distribuovat odpovídající hostitelský počítačový software, tak že přátelé, kteří nechápou, objednávat můžete snadno a rychle DIY.

Rotující LED je poháněn 5V transformátor a vysoce výkonný motor. Používá bezdrátové připojení napájení k napájení displeje. Je řízena vysoce výkonné hlavní řídicí čip LQFP44 čip STC12C5A32S2 jednočipový mikropočítač. Frekvenční charakteristiky a stabilita jsou lepší než obyčejné 51 jeden čip 74HC595 sériově a převádí jednotky LED s 33 high-jas 0805 záplaty.

Hardwarové parametry: rotující hlavní deska délka 11,5 CM, šířka 2,7 CM, poloměr otáčení 6,8 CM

Akryl základní délka, šířka a výška 10 * 10 * 4.5 CM

Shell specifikace: 15 * 15 * 11CM musí být vybaveny samostatně

Před odesláním, jednočipový mikropočítač byl spálen do pořádku, a efekt může být zobrazen po svařování je zapnutý, bez chyby. To dítě je nový upgrade, můžete nyní použít hostitelský počítač na úpravu obrázků a textu, aby vyřešit vaše starosti o objednání. Sériové image downloader je potřeba aktualizovat obrázky a texty,

Zvláštní poznámka: Všechny elektroinstalace je v souladu s pokyny při stahování v pořadí, nebo obrázek titulky. Je přísně zakázáno se připojit na špatné lince. Jakmile špatné lince je připojen, bude to způsobí, že ke stažení port jednočipový mikropočítač vyhořet. Tato situace musí být nahrazen jiným jednočipový mikropočítač.

Rotující LED funkce:

1. Adaptivní rychlost otáčení

2. Horní počítačový software upravuje obrázky a text. Horní počítačový software má své vlastní 6 druhů nástrojů pro kreslení, stejně jako výkonné funkce importu a exportu, a ručně kreslené animace mapu graffiti funkce. Účinek dálkové ovládání tlačítko 1 podporuje znaky až 500 znaků. Dálkové ovládání 5 zobrazení obrazu efekt podporuje aktualizace a modifikace 8 obrázků. Horní počítačový software má kůži možnosti a barvy odpovídající nastavení, které chcete poskytnout větší a lepší platformu pro DIY nadšence.

3. Infračervené dálkové ovládání funkce

Rotující LED displej efekt:

1. Zobrazení rolování titulky

2. Digitální hodiny a zobrazení teploty (teplotní čidlo DS18b20 není distribuován v soupravě a hotového výrobku, které potřebujete, aby vaše vlastní, nebo se obraťte na naši prodejnu)

3. Zobrazení rukou ukázat hodiny

4. Zobrazení, hodinky, kola, hodiny

5. Obraz a slovo, umění displeje

6. Větrný mlýn otáčení efekt animace

Majitel řekl:

1. Vezměte prosím na vědomí, schránky, budeme odeslat příslušné informace do vaší poštovní schránky, pouze pro referenci, neposkytne řádné vysvětlení a pokyny.

2. Všechny nové komponenty jsou použity v této sadě, ale žádné zbrusu nové komponenty mají jednotlivé vady. Tedy kupci jsou povinni mít určité znalosti a zkušenosti pro self-servis, ladění. Pochopte prosím, že jsme profesionální prodej, ne technický personál.

3. Protože každý má různé úrovně porozumění součástek a obvodů, a různé svařovací techniky, náš obchod není zárukou, že všichni lidé budou úspěšné. DIY dítě nepřijímá otázky kvality pro vrácení a vrátit. Je věc, která je vyrobena s popisem dítě? Závisí na individuální úroveň výroby a ladění schopností.

4. Bez vrácení nebo výměnu služba bude poskytována po cínu nebo řezání. Pokud nemůžete zvládnout v procesu výroby nebo použití, můžete poslat materiály zpět do našeho obchodu, a obchod bude kompletní produkce. Kupující bude odpovědný za zpáteční nákladní dopravy.

Certifikace CE

Napsat recenzi

Plochá LED Rotující Displej Kit MCU Hodiny POV Rotující Kreativní DIY Elektronické Výroby Dílů

Plochá LED Rotující Displej Kit MCU Hodiny POV Rotující Kreativní DIY Elektronické Výroby Dílů

Související