Nové Výprodej! 6ks/Lot,SC-SC Optický Atenuátor SC UPC Optický Atenuátor 2dB/3 db/5 db/7 db/10 db/15 db

6ks/Lot,SC-SC Optický Atenuátor SC UPC Optický Atenuátor 2dB/3 db/5 db/7 db/10 db/15 db

Nový produkt

544.41 Kč

-10%

604.90 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: 10 db útlumový článek 50w, intel core i7 6700k procesor, 10db vlákno optický atenuátor, core i9, vlákno atenuátor 5 db, w606 2, příruba útlumový článek 10db, rf atenuátor 10, 20db atenuátor, jak udělat 10 db útlumový článek.

6ks/Lot,SC-SC Optický Atenuátor SC UPC Optický Atenuátor 2dB/3 db/5 db/7 db/10 db/15 db

Díky za váš zájem !

Pokud nutně potřebujete nebo especial zájmu nás prosím kontaktujte po nákupní košík NEBO Zprávy nás, jsme vždy on-line!

Vlákno Optický Atenuátor se používá v široké škále aplikací, a může uspokojit téměř jakýkoli požadavek, kde snížení výkonu je potřeba. Dodáváme různé druhy vlákna, útlumové články, včetně LC, SC, ST, FC, a Variabilní fiber optic tlumiče.

Vlastnosti : Fixní útlumový článek(Pevný Typ FC, SC, ST, LC) Samice samec typ ( FC, SC, ST, LC ) V-Line Atenuátor(Tavený a Vlákniny Propojek Typu), Vysoký Návrat Ztráta(In-Line a Vysoké RL Typ), Přesné a Stabilní Útlum(Typ Proměnné)

Aplikace: Testování zařízení Vlákno optické Vlákno CATV optický senzor optické Vlákno telekomunikační systém

Specifikace:

Položka Parametr Model Pevné, Ženské A Mužské, In-line, Variabilní Provozní Vlnová délka SM:1310/1550nm MM: 850/1300nm Útlum Rozsah 1~30 db útlum PC:≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db Útlum Tolerance ≤+/-0.5(1-10dB) nebo ≤+/-1.0(11-30dB) Maximální Optické příkon 1000mW Polarizace Závislé Ztráty ≤0,1 dB Pracovní Teplota -40°C~+75°C Skladovací Teplota -40°C~+ 85°C Vlhkost 95%RH

Informace Pro Objednání:

Krok 1: typ Konektoru: FC, SC, LC, ST

S tep 2: Objímka End-face: PC, UPC, APC

Krok 3: Typ: Single-mode, Multimode

Krok 4: Útlum: 1-10 db(1 db krok), 15, 20, 25, 30 db

Krok 5: Režim: Pevná, Žena A Muž, In-line, Variabilní

Krok 6: Vlnová délka: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

Související Produkty

Naše Továrna

Naše společnost informace

Shenzhen Nové Vize Optické Komunikace Co., Ltd je jedním z výkonné a high-tech společnosti specializující se na Optické vlákno přenos, síťové komunikace zařízení a poskytování fiber to the home (FTTH) produkty. Všechny produkty vyráběny přísně provádět mezinárodní a vnitrostátní příslušné technické normy. ISO9001-2008 systém managementu jakosti a ISO 14001-2004 prostředí systém řízení jsou realizovány komplexně. Produkty jsou široce používány v telekomunikačních a elektrické a optické vlákno CATV a sítě pro přenos dat, optických vláken a optické vlákno komunikační systém a Bezpečnostní oblasti high-definition video.

Naše hlavní produkty jsou Komunikační Vlákno kabel, Napájecí optický kabel, FTTH optický kabel a Mobilní optického Kabelu; optický media converter, digitální video optický přenos systémů a Optický Transceiver Moduly; HD HDMI / SDI video optický vysílač , optický transceiver moduly, Ethernet, optické vysílače a optického příslušenství.

Profesionální výzkum ,design a produkční tým,koncept inovací a vzájemného prospěchu a win-win. Více OEM/ODM služba je k dispozici pro slavné značky domácích i zahraničních. To je vyvezeno na Americe, Kanadě, Rumunsku, Mexiku, Argentině, Brazílii, Západní Africe, Thajsku a Saúdské Arábie

O platbu

1. Přijímáme Escrow. Můžete Platit přes Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Bankovní převod na www.ablist.cz.

2. Prosím provést platbu co nejdříve, takže se můžete dostat položky dříve.

3. Poznámka: Jakékoliv dovozní celní položky jsou kupujícího odpovědnosti, které nejsou zahrnuty v prodejní ceně, nebo poplatky za dopravu, Ale budeme deklarovat produkt jako dárek s nižší hodnotu, aby vám pomohou snadno získat zboží přes Celní.

O zásilce

1. Po celém SVĚTĚ DOPRAVU (s výjimkou několika zemí a APO/FPO).

2. Všechny objednávky budou okamžitě zpracovány a budou odeslány do 2-3 dnů po zaplacení je potvrzena Dovolené prodloužena.

3,Prosím, prosím, ne 1-3 nízké skóre na dopravu způsobit zámořské lodní, bude ovlivněna mnoha faktory, jako je Celní správa, zpracování, Post strike atd.

4. Jsme o nly loď položku na potvrzené objednávce adresu, tak prosím ujistěte se, že vaše objednávka adresa odpovídá vaší dodací adresu.

5. Fakultativní lodní způsoby: China Post Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, atd.

6. Téměř všechny objednávky pod 2 kg je doprava zdarma China Post Air Mail. Prosím, vyberte si jiné přepravní cesty, pokud potřebujete položku urgentl.

O záruku

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.ablist.cz!

3.Záruka nákladní dopravu hradí kupující.

O zpětnou vazbu

Vlákno Konektor SC,FC,LC,ST,MU,MRTJ,E2000
Číslo Modelu SC/UPC Attenutor-Nový-6
Aplikace CATV,FTTH,FTTX,PON
Certifikát CE,ROŠ,ISO
Továrna Ano
místo původu Shenzhen
Vlákno Typ SM nebo MM
vlákno polština UPC,PC,APC
Typ Položky SC/UPC Attenutor-Nový-6
Značka MEIBAI
Rukáv Keramické
Oem Ano
Průchozí útlum <=0.2 dB

Napsat recenzi

6ks/Lot,SC-SC Optický Atenuátor SC UPC Optický Atenuátor 2dB/3 db/5 db/7 db/10 db/15 db

6ks/Lot,SC-SC Optický Atenuátor SC UPC Optický Atenuátor 2dB/3 db/5 db/7 db/10 db/15 db

Související