289 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Modré Veverka Kozí Malý Zvýrazňovač Oční Stíny Prolnutí Štětec Make-Up Štětce

Nový produkt

199.32 Kč

-5%

209.82 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: sailor moon tvář make-up štětce, pincel kartáč fanoušek, štětec tvář make-up, štětec veverka, sailor moon make-up brishes, zlaté sailor moon make-up štětce, girlstory, 2018 sailor moon make-up štětce, sailor moon make-up štětce kanada, sailor moon sakura make-up štětce.

Černé vlasy, ty jsou vyrobeny ze směsi měkké saikoho kvalitní kozí vlasy a modré veverka vlasy, růžové a bílé vlasy jsou vyrobeny z měkké saikoho kozí vlasy. Malý kartáček se zužující se tvar vlasů, nabízí dobrou kontrolu pro zvýraznění. Vyzvednout nějaké zvýraznění prášek s konečky vlasů, jemně aplikovat ji na T-zónu, tváře, bradu oblasti, nebo amorův luk. To je také dobré pro nanášení a míchání očních stínů, a to zejména v obrysu oka. Velikost: vlasy, délka 23 mm, šířka vlasu 12 mm. Prosím, aby asi 1 mm chyba vzhledem k ruční měření.

Metoda 1: Spálit to, jestli to smrdí jako jsme spálit lidské vlasy, pak je přirozené vlasy, pokud to voní jako spálíme plast, pak to je syntetické vlasy. Metoda 2: Umýt, po suché, syntetické vlasy, bude téměř stejná jako předtím, ale přírodní vlasy budou načechraný, pokud nechcete tvar. Tipy: Pokud nechcete, aby se přírodní vlasy příliš nadýchané, prosím, zabalit s obličejové tkáně po mytí, a také pro velký kartáč, můžete použít kartáč stráž net, které jsme poslat do tvaru.

Pro naše přírodní kartáče na vlasy, i když jsme se snažili s tím vypořádat, ale stále mají málo přírodních zvířecích chlupů vůně, a to bude slábnout včas, zvažte prosím, pokud můžete to přijmout nebo ne, také můžete použít trochu Pohodlí umýt a kryt na zápach.

Vyčistit kartáč před použitím jej poprvé. Pro denní čištění rutina, zvažte použití mírné kartáč čistší. Použijte následující způsob, aby se vaše štětce čisté. Doporučujeme týdenní úklid. 1. Použijte tekoucí teplou vodou (pozor, aby se plně ponořit základní štětin), jak se zbavit tolik produktů, jak je to možné. Zkuste použít prsty, jak se zbavit jakékoliv bitů podané k základně kartáček. 2. Umístěte velikosti hrášku kapku čistící kartáč(nebo jakýkoliv jemný čistící prostředek, jako je dětský šampon) v dlani. 3. Krouživým pohybem štětiny ve čistič v kruhovém pohybu, dokud se kartáč je plně připravena. 4. Opláchněte štětiny, mačkání ze základny na tipy k odstranění přebytečné vody. 5. Opakujte, dokud voda běží jasné, a všechny make-up je odstraněn z křoví. 6. Přetvořit štětiny, aby jejich původní podobě a pak použít který nepouští vlákna hadříkem na suché každého štětce, nebo si můžete nechat uschnout a položte je na utěrku. Můžete také jemně kartáč štětiny na papírový ubrousek, aby odstranit nahromadění. Nebo můžete použít kartáč ochranná síť udržet kartáč tvar, když kartáč je téměř suchá. Tip: Mycí kartáče v noci, takže jsou suché a připravené k použití v dopoledních hodinách.

Původ KN(Původu)
Materiál Rukojeti Dřevo
Typ Položky Make-Up Štětce
Používá Se Zvýrazňovač Kartáč
Počet Kusů Jedna Jednotka
Číslo Modelu H001974
Kartáč Materiál Kozí Vlasy

Napsat recenzi

289 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Modré Veverka Kozí Malý Zvýrazňovač Oční Stíny Prolnutí Štětec Make-Up Štětce

289 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Modré Veverka Kozí Malý Zvýrazňovač Oční Stíny Prolnutí Štětec Make-Up Štětce

Související