Původní YUNMAI Masáž Zbraň, Stroj na Hluboké Uvolnění Svalů Fascie Masér 3 Režimy Tělo Mijia Masér

Nový produkt

2 079.13 Kč

-24%

2 772.03 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: stroj de masáž, oficiální xiaomi, redmibook, rapsberry pi 5, xiaomi yunmai, xiaomi robot rock, mijia, univerzální fasciální zbraň, mijia xiaomi, posilovací masážní zbraň 3.

YUNMAI Masáž Fascie Zbraň PB

Porážka bolí hluboké problémy

Proč mám pocit, bolest po cvičení?

Po cvičení, svaly jsou ztuhlé a bolestivé, končetiny jsou silné a slabé? Důvod spočívá v "fascia". Fascie je měkká tkáň, která obaluje svaly, tandem kostí a vnitřních orgánů. Intenzivní cvičení nebo špatné držení těla může způsobit fascie a sval, zlomeniny a poškození, což vede k lepkavé připojení Na festivalu, "zpožděné bolesti svalů" se objeví.

Hluboce uvolnit fascie

Zcela uvolněte bolest

YUNMAI Masáž Fascie Zbraň Pro Základní, je schopen proniknout do struktury a proniknout hluboko fascie přes silný a výkonný vysokofrekvenční vibrační stimulace. Rychle rozloží, kyseliny mléčné, která vzniká po cvičení, uvolňuje těsné a tuhé svalové tkáně, a hřebeny na uzlíky svalů a svalů, Zatímco svaly budou držet spolu, to bude zcela uvolnit bolest a zmírnit únavu a nepohodlí.

60W výkonný motor

Vzrušení vzrušení zametl celé tělo

Na 60W high-power střídavý motor přináší novou úroveň silný točivý moment a silný 106mN.m vysoký točivý moment činí fascie zbraně mají stoupající zdroj energie. To ovlivňuje ve vysoké rychlosti 3200 otáček za minutu, dosáhl 12 mm hluboké vrstvy. Svalové skupiny, majestátní vlny i nadále vliv na tělo, ať si na vzrušení z potěšení smést přes každé svalové buňky!

Inženýrské konstrukce

Vynikající výkon bez ztráty

Původní dual-ložiska převodovka struktura je vybaven velkým motorem s menší objem a delší životnost. Zároveň zajišťuje silný výkon, může zajistit bezpečný provoz zařízení, výrazně snížit opotřebení a tepla, dosažení stabilní brzdění a zatahovací, T-tvarovaný povrch Inženýrství, design, konstrukce, flexibilní boční vedení pro snížení objemné smysl přinesl velký motor, výkon není snížena, a více vynikající.

80 dní efektivní životnost baterie

Zůstaň se mnou na dlouhou dobu

Dlouhotrvající přátelství pochází z mocné podpory 60W high-power motor. S lithium baterie 2600mAh power, je efektivní a energeticky úsporné. To také poskytuje bohaté a dlouhotrvající výkon. To může být použit po dobu 10 minut denně a může být používán nepřetržitě po dobu ≈80 dní na první rychlostní stupeň režimu. S bezdrátový kapesní design, může doprovázet vás na starosti a dokončit více úkolů.

45dB nízká hlučnost, mute

Užijte si chvíle relaxace

YUNMAI masáž fascie zbraň Pro Základní, který je vybaven WHISPERM technologie redukce šumu, šum je jen 45dB, stejně jako šeptat do ucha, zda je v hlučném posilovně nebo tiché kanceláři, si můžete vychutnat to, prosím, směle dodávat své tělo na to, na Mlčky rozbíjení únava a bolavé, tělo a mysl se ponoří do klidné a relaxační čas.

Minimalistický vzhled

Show Pioneer smysl pro technologie

Unikátní minimalistický design, s vysoce přesné technologie, vytvořit integrovaný uzavřené struktury, skryté knoflíky a hvězda šedá trupu integrace, na obou stranách trupu tečkovaných s Galaxy oplechování hrany, zvýraznění smyslu průkopnická technologie v detailech.

3 úrovně nastavení síly

Pohodlí je ve vašich rukou

Na základě teorie těle, svalové a kostní stres, YUNMAI nabízí tři vědecké vibrace režimy 1800-3200 ot. / min, které lze přepínat podle osobních potřeb nebo části těla. Ať už jste relaxaci svalů po cvičení nebo každodenní uklidňující masáž, můžete najít vhodnou Vlastní amplitudy.

4 profesionální masáž hlavy

Postarejte se o každou svalovou skupinu

S cílem poskytnout více pohodlné masážní zážitek, YUNMAI využívá měkké a přátelské k pokožce jídlo-silikonu, na míru pro každou část těla 4 masážní hlavy, jedinečné voštinové vnitřní strukturu, poskytuje ochranu odpružení, snižuje poškození kostí, profesionální výuka analýzu výuky , je vhodné pro uživatele, pochopit správnou funkci a starat se o každou svalovou skupinu v těle.

Kulové hlavy

Vhodný pro masáž velkých svalových skupin, jako jsou paže, dolní části zad, boky, stehna a lýtka

U-tvaru hlavy

Vhodný pro masírování dvou páteře a Achillovy šlachy

Válcovou hlavou

Vhodné pro dopad hlubokých tkání, jako meridiány, dlaně, chodidla

S plochou hlavou

Vhodné pro relaxaci a formování různých svalových partií

10min efektivní masáž

Snadno zbavit únavy

Sedí u stolu po dlouhou dobu dělá krku", tlak hora"? Nošení těžkých předmětů a pocit bolesti zad? S YUNMAI masáž fascie zbraň Pro Základní, vše, co je už trápí! 10 minut z efektivní a rychlé masáž může zbavit bolesti, Únavy a vychutnat si příjemné chvíle relaxace.

Inteligentní vypnutí ochrany

Dát tělu nejvíce intimní péče

Aby se zabránilo dlouhodobé masáže na stejné části a poškození svalů a kostí, Yunmal masáž fascie zbraň Pro Basic je vybaven inteligentní načasování ochrany. To se automaticky zastaví po deseti minutách nepřetržitého používání k zajištění lidské bezpečnosti, a poskytnout vědecké a přemýšlivý ochranu.

Certifikace CE
Číslo Modelu Masáž zbraň-pro základní
Značka Xiaomi
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Původní YUNMAI Masáž Zbraň, Stroj na Hluboké Uvolnění Svalů Fascie Masér 3 Režimy Tělo Mijia Masér

Původní YUNMAI Masáž Zbraň, Stroj na Hluboké Uvolnění Svalů Fascie Masér 3 Režimy Tělo Mijia Masér

Související