Adaptér baseus micro samice na Typ C samec adaptér převodník Černý

Nový produkt

96.83 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: kinsound usb typu c adaptér, baseus drát, usb typ c hdmi magnetický adaptér, baseus adaptér převodník, baseu, typ c-microusb magnetický adaptér, baseu kabel, baseus univerzální adaptér, macbook air a1465 obrazovce, baseus macbook pro.

Baseus adaptér převodník USB-C - USB-je miniaturní adaptér, který umožňuje nabíjet a synchronizovat mobilní přístroje s Pc nebo notebooky, které mají USB Typu C rozhraní. Tento adaptér bude také výborným řešením pro připojení různých periferních zařízení nebo média s USB-A rozhraní.

Má miniaturní rozměry, což zajišťuje nejen pohodlí skladování, ale také zaručuje zvýšenou pevnost vzhledem k absenci drátů. V případě, že adaptér je vyroben z hliníku a rozměry nejsou velké, ale nezpůsobují problémy v připojení k PC nebo notebooku.

Adaptér umožňuje připojit zařízení s USB-A konektor k notebooku, PC nebo nabíječky s USB-C rozhraní. Adaptér podporuje proud až 2.4 A, což zaručuje rychlé nabíjení. Také, toto příslušenství umožňuje výměnu dat mezi dvěma zařízeními při vysoké rychlosti.

Původ KN(Původu)
Typ Konektoru 2
Konektor 1
Konektor 2
Typ Konektoru 1
Značka BASEUS

Napsat recenzi

Adaptér baseus micro samice na Typ C samec adaptér převodník Černý

Adaptér baseus micro samice na Typ C samec adaptér převodník Černý

Související