Nové Výprodej! Canon EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát (Pouze Tělo)

Canon EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát (Pouze Tělo)

Nový produkt

29 383.76 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: canon r5, canon eos m3, fotoaparát nikon, eos r, fotoaparát canon, dslr, 600d canon, 6d mark ii canon, video kamera, fotoaparát dslr.

Canon EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát (Pouze Tělo)

Přednosti produktu 26.2 MP Full-Frame CMOS Senzor DIGIC 7 Obrazový Procesor 45-Bod Všech Cross Typ AF Systém, Full HD Video při 60 fps; Digitální JE 3" s 1,04 m-Dot Vari-Angle Dotykový displej LCD, Dual Pixel CMOS AF a Movie Servo AF Nativní ISO 40000, Rozšířena na ISO 102400 6.5 fps Snímání; Time-Lapse & HDR Movie Vestavěné GPS, Bluetooth A Wi-Fi s NFC Prachu a Vodě-Rezistentní; Slot pro SD Kartu

Krok až do full-frame hra s EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát od společnosti Canon . Tvorba vysoce výkonný full-frame zobrazovací dostupnější, 6D Mark II dělá mnoha vylepšení oproti svému předchůdci zlepšit každý aspekt image capture a stvoření. Hlavní aktualizace přichází v podobě 26.2 MP snímač CMOS a použití DIGIC 7 Obrazový Procesor dodat ostřejší, živější snímky v různých fotografických situací. Toto nastavení nabízí vylepšenou nativní rozsah citlivosti ISO 100-40000, které pak mohou být rozšířena na ISO 50-102400, stejně jako rychlé snímání rychlostí až 6.5 fps.

Zajištění vaše obrázky jsou připínáček ostré je 45-bod všech cross typ AF systém, který je schopen sledovat objekty s přesností. To představuje výrazné zlepšení oproti svému předchůdci, a bude mít za následek rychlejší pořízení předmětu. Spolu s vylepšenou AF systém, senzor, funkce Dual Pixel CMOS AF technologií poskytují podporu pro zaostřování v live view a natáčení videa, který sám byl povýšen na Full HD ve formátu 60p. Toto nastavení funguje dobře s 3" na 1,04 m-dot vari-angle dotykový displej LCD, který umožňuje použití v různých úhlech a s intuitivním ovládáním.

Pro hybridní stills/video střelci, budete mít lepší video kvalitu, stejně jako možnost připojit externí mikrofon přes 3,5 mm vstup. Uživatelé budou mít také možnost vytvořit 4K time-lapse filmy, stejně jako HDR video s zvláštní nastavení a režimů. Navíc, design těla obdržel upgrade s vylepšenou ergonomii a trvanlivost, včetně prachu a odolnost proti vodě. Uživatelé budou mít přístup k mnoha možností připojení, jako je Wi-Fi, NFC a Bluetooth, pro připojení k inteligentní zařízení, a vestavěný GPS pro geotagging fotografií.

26.2 MP Full-Frame CMOS Snímač a DIGIC 7 Obrazový Procesor Nabízí posiluje obě rozlišení a low-light výkon, 6D Mark II využívá nově vyvinutou 26.2 MP full-frame CMOS senzor, který pracuje v tandemu s DIGIC 7 Obrazový Procesor k vytvoření ostré, živé snímky a video. To přispívá k vysoké výkonnosti za nízké hladiny osvětlení s rodilými rozsah citlivosti ISO 100-40000, které pak mohou být rozšířena na ISO 50-102400, pokud je to žádoucí.

Pomoc při zachycení správně exponovaných snímků je 7560-pixel RGB+IR měření senzoru, který pomáhá minimalizovat dopad blikající světla ve vašich snímků, a zajišťuje přesné čtení celou scénu. 45-Bod Všech Cross Typ AF a Dual Pixel CMOS AF Systémy, které Zajišťují vaše téma je připínáček ostré, 6D Mark II, obsahuje vše-kříž typu AF systém, který nabízí 45 fáze-detekce bodů, pro pokročilé zaměřování a ostření při použití optického hledáčku pro statické snímky. Tento AF systém může pracovat ve světelných podmínkách tak nízké, jak je -3 EV a bude pracovat s různými objektivy s maximální světelností f/8 a menší, i když s maximálně 27 bodů. Pět různých AF výběr oblasti módy jsou k dispozici jako dobře, pro optimalizaci výkonu, aby váš předmět.

Při použití Live View a nahrávání videa, můžete nyní používat Dual Pixel CMOS AF na skutečné zobrazovací senzor. To nabízí široké pokrytí fáze-detekce autofokusu pro rychlejší a přesnější ostření v těchto režimech. To je ideální pro video, jak uživatelé budou mít hladší na oblečení se zaměřením aniž by nevýhody běžně setkáváme s kontrastem-založené systémy. Také, to funguje dobře s touchscreen funkcí, což umožňuje střelci stačí klepnout na upravit zaměření. Full HD Video Záznam Pro multimediální tvorbu, 6D Mark II je vybaven výkonný Full HD video nahrávání možnosti. 6D Mark II nabízí lepší rychlost s maximální snímkovou frekvenci 60p při snímání Full HD videa. Nabízí také Digitální s 5-osou stabilizací obrazu, aby se minimalizovalo vzhled chvění fotoaparátu pro ostřejší fotografování z ruky. Této výhody nahrávání při chůzi nebo pohybující se, a mohou být také použity ve spojení s objektivy s optickým JE pro efektivnější celkové stabilizaci. Zvuk je vysoce kvalitní, stejně, s možností použít buď vestavěný mikrofon nebo externí mikrofon přes 3,5 mm vstup. Design těla Je velký 3,0" 1.04 m-dot vari-angle LCD monitor je k dispozici pro jasný, živý obraz, přehrávání a live view natáčení, a jeho dotykový displej rozhraní, funkce anti-rozmazání design a mohou být použity pro intuitivní touch-ovládání ostření a úprava nastavení v menu. Jeden slot pro SD kartu je k dispozici pro ukládání fotografií a videa. Optický hledáček nabízí přibližně 98% pokrytí záběru a zvětšení 0.71 x. Odolná konstrukce těla je prach - a počasí-uzavřené, aby povolení pracovat v drsném prostředí.

Číslo Modelu Canon 6D Mark II
Původ JP(Původu)
Velikost snímače (v palcích) Full-Frame
Značka Canon
Speciální Funkce Wifi
Rozlišení Videa Full HD (1920x1080)
Sada Typ Trup
Certifikace CE
Efektivní MegaPixel 25MP

Napsat recenzi

Canon EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát (Pouze Tělo)

Canon EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát (Pouze Tělo)

Související