Tuya WiFi Inteligentní Závěs Slepý Spínač pro Elektrické Motorové Záclonové rolety Pracuje s Alexa Google Home Smart Home

Nový produkt

251.83 Kč

-30%

359.79 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: pro domácí, led rf, domů smart, e welink, alexa závěs motoru, roller shutter switch, závěs motoru xiaomi, ir dálkové google domov, roleta tkané, alexa.

WiFi Inteligentní Závěs Spínač Skleněný Panel Tuya Smart Life App Dálkové Ovládání Kompatibilní s Motorizovaným C urtain M otor Rolety,Pracuje s Alexa a Google Home

Tím, Moes

Vlastnosti Produktu:

1.Inteligentní Domácí Automatizace: S výkonným funkční inteligentní závěs spínač,jsme snadno schopni se přeměnit náš dům v chytrý.Inteligentně kontrolovat naše záclony v mnohem jednodušší a chytřejší způsob.Kromě toho,že umí pracovat s inteligentní závěs motoru nebo rolety, aby si uvědomit, automatizace pro všechny záclony doma. Jednoduše přidejte motorizované odstíny nebo dalších podobných zařízení, aby váš chytrý domů s Inteligentní Závěs Motoru ! (Poznámka:závěs, motor není součástí balení,budete potřebovat self-nákup na my Moes.)

2.Ovládání z libovolného místa: Ovládání záclony kdykoliv a kdekoliv s telefonem pomocí 'Smart Life' APLIKACE.Zavřete závěs automaticky, když jste daleko od domova.

3.Hands-Free Hlasové Ovládání: Kompatibilní s Amazon Alexa a Google Domov tvůj hlas, záclony, vést vám více elegantní a pohodlný život.

4.Multi-scénář Matching: Zápas různé druhy záclon, jako jsou okenní rolety/rolovací žaluzie/žaluzií. Nainstalujte Inteligentní Závěs Přepnout na hodně místech, jako je kancelář/ pracovna/ ložnice/ obývací pokoj ect., dokonce ovládat Markýzu ve vašem dvoře.

5.Plány a Counterdown: Nastavit plány pro ovládání žaluzie na vlastní časový harmonogram. Automaticky otevřít oponu, v době, kdy se dostanete nahoru a zavřete závěs, když jdete do postele. Když si zdřímnout, nastavit counterdown otevřít závěsy, aby vás probudil.

Funkce Dálkové Ovládání
Výstupní napětí AC 100-240V 50/60Hz
Stupnice Další
Název APLIKACE inteligentní život tuya
Značka MOES
Stav Sestavy Ready-to-Go
Hlasové ovládání Alexa Google Domov
Gyro NIC
Max Rychlost nové příjezdu
Číslo Modelu Dálkové Ovládání Spínače
Vstupní napětí AC 100-240V 50/60Hz
Pracuje pro Inteligentní žaluzie,Inteligentní Záclony,Rolety
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Wi-Fi Protokol IEEE 802.11 b/g/n 2.4 Ghz

Napsat recenzi

Tuya WiFi Inteligentní Závěs Slepý Spínač pro Elektrické Motorové Záclonové rolety Pracuje s Alexa Google Home Smart Home

Tuya WiFi Inteligentní Závěs Slepý Spínač pro Elektrické Motorové Záclonové rolety Pracuje s Alexa Google Home Smart Home

Související