Led rybářský prut Korsha elektronické zimní rybářský prut Korsha

Nový produkt

388.14 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: rybářské boxy na nástroje, Jintai, kawasaki er6n boční zrcátko, sestavte tyč, Tyč, rod zimě, rybářský prut bambu, johncoo nalákat, fuji sedlo navijáku, mikado princess.

Popis

Elektronické zimní rybářský prut je určen pro rybolov v zimním období.Pomáhá rybář nebude chybět lepidlo.Zcela bezpečné a na rozdíl od mnoha elektronických alarmů nemá rtuti senzory, což je velmi důležité. -Reaguje na sebemenší lepidlo.Nezávisí na tom, kde bude ryby vytáhnout návnadu (nahoru nebo dolů). -Exkluzivní forma vroucí umožňuje nastavit zatížení v dolní části nádrže beztíže hmotnosti v důsledku vyrovnávání zatížení. -Rybářský prut umožňuje, aby se rozptylovat od sledování varu.Alarm bude vždy dáme vám vědět, co se děje. -Alarm má 2 režimy: Světlo-pípnutí a pouze světelný signál. -Tam je žádný vliv na varu, který odstraňuje námrazy, mrznoucí posuvný mechanismus. -Smyčka v klidovém podříznutí nemusí otáčet na ose a není vítr, "vousy" na ose smyčky. -Ochranné sukně cívky eliminuje vinutí vlasec na ose. -Vyměnitelné špičky zajišťuje bezpečnost rybářský prut skladování. -Žádné dráty.Všechny skryté a spolehlivé -Voda-důkaz.Veškerá elektronika je chráněna z vnějšího prostředí.Všechny kontakty jsou izolovány.

Možnosti balení:

Корша Standard

Tato sada rybářských prutů je vhodná pro většinu vodních útvarů, tam, kde není aktuální, nebo je to malé.Nejvíce citlivá věc.Bilance váha je 3,5 g.Přibližné všechny frakce, rocker nebo mormyshki-1, 8-2,5 gramů.

Корша Střední

Rybářský prut vybaven bilance hmotnosti 4,0 g.Vhodné pro vodní útvary s malé a střední proud v řeky a řeky.Přibližná hmotnost drcení, mormouse nebo rocker 2,5-3,5 g

Корша Těžké

Rybářský prut vybaven bilance hmotnosti 5,0 g.Vhodné pro vodní útvary s vysokou aktuální.Přibližná hmotnost drcení, mormouse nebo rocker 3,5-4,5 g

Sada rybářský prut

Удочка-1. Tip v kolekci-1 Ks. Подставка-1 kus.Baterie 3V - 1 ks.Návod k obsluze (pro celý balík)- 1 ks.

Odolnost proti vlhkosti Умерененная
Tvrdost TĚŽKÉ
Celková Délka 26 cm
Kategorie Led Rybářský Prut
Původ RU(Původu)
Materiál Plast, plast ABC
Číslo Modelu STANDARDNÍ
Šířka 6 cm
Značka Корша
Pozice Nádrž Rybník
Minimální provozní teplota -30

Napsat recenzi

Led rybářský prut Korsha elektronické zimní rybářský prut Korsha

Led rybářský prut Korsha elektronické zimní rybářský prut Korsha

Související