5 Písmeno Kódu Kombinaci heslo zámek Uniknout Pokoj Náhradních Dílů nainstalován na dveře, nebo krabic, nebo othersTakagism hra YOPOOD

Nový produkt

270.94 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: saund uniknout pokoj prop, abeceda zámek, uniknout hra lock, děti kódování hra, smart kabinet zámek, písmeno, zámek, budík, skříň, dopis visací zámek, hra kódování, prop karty uniknout pokoj.

38641 Hot prodej Vše, co je možné!Jen popište nám nápad a my bude počítat položky a náklady poskytovat nejlepší odpovídající nabídku.

5 Písmeno Kódu Kombinaci heslo zámek Teplé připomenutí:Když místo objednávky,prosím, nechte nám poznámku k dejte nám vědět, které barvu, kterou si vybrat,pokud bez poznámky,budeme loď zámku v náhodné barvy !!! 100,000 možné kombinace Ideální pro skříňky, přístřešky a vrata Žádné odnímatelné části nebo extra kola, aby se držet krok.Základní Informace Velikost:65*64*41*27 mm Čistá Hmotnost: 200g Barva :černá,modrá,bílá,červená Materiál :hliníková slitina Abecední Řazení Formulář Nastavení Hesla 1. Počáteční heslo je "ZÁPAS", se zaměřují na zatržítkem. 2. Vytáhněte zámek paprsek. 3. Otočte pravé polohy těla o 90 stupňů ve směru hodinových ručiček až do konce.Poznámka: Dvě zařízení, které mají být vyrovnány. 4. Nastavit nové heslo otáčením 5 řádků abecedy, např.: SOASS. 5. Vzpomenout si na nové heslo.Pak otočte tělo zámku zpět do původní polohy, nastavení hesla dokončena. 6. Po nastavení hesla a používat, nezapomeňte zamknout zámek.Zabránit, aby se nesprávné heslo vést k zámek bude šrot.

Teplé Tipy

1. Rekvizity Díly

Rekvizity nezahrnují EM zámek, uveďte, prosím, 12V EM zámek sám.

2. Cel

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena.

3. Přepravní Podmínky

1) uděláme po celém světě dopravu (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO).

2) Budeme loď zboží do 48 hodin po obdržení platby; pokud potřebujete změnit adresu, prosím, kontaktujte nás do 24 hodin po zaplacení.

3) Služba Tranzitní Čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní čas se liší, a to zejména během dovolené krát.Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů, kontaktujte mě.Budeme sledovat zásilky a odpověď co nejdříve.

4) uvedené obrázky se na video a fotky jsou jen pro váš odkaz.

Vaše uspokojivá, je naší nejlepší důležitou věc!

4. Zpětná vazba

Pokud můžete nám dát brzy poté, co obdržel potvrzení rekvizity, které bude vysoce ocenil.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi rekvizity ( Pět Začíná ) .Jen být volný, aby kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme řešit problém co NEJDŘÍVE.Díky za pochopení.

5. Návrat

Veškeré zboží je v dobré kvalitě a přísně kontrolovány před odesláním.My se zabránilo problém s kvalitou.Pokud jste mot spokojeni, můžete nás kontaktovat do 24 hodin a výměna zboží do 7 dnů.Pokud prop je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my se nemůže vydávat náhradu nebo výměnu.

Všechny vrácené zboží musí být v původním stavu a originálním balení se všemi komponenty zahrnuty.Také musí poskytnout nám konkrétní důvod, a sledovací číslo pro návrat.

Po oba potvrdili všechny výše uvedené věci a cancel the transaction from www.ablist.cz, my vám vrátíme plnou vítězná nabídka množství.Nebo si můžete zvolit mít náhradní.

Žádnou otázku, jen být volný, aby kontaktujte nás.

Velikost 65*64*27mm
Číslo Modelu TA065
Typ Položky zámek držáku

Napsat recenzi

5 Písmeno Kódu Kombinaci heslo zámek Uniknout Pokoj Náhradních Dílů nainstalován na dveře, nebo krabic, nebo othersTakagism hra YOPOOD

5 Písmeno Kódu Kombinaci heslo zámek Uniknout Pokoj Náhradních Dílů nainstalován na dveře, nebo krabic, nebo othersTakagism hra YOPOOD

Související