Yinitone RC-308 obousměrné Rádiové Relé Walkie Talkie Opakovač Box K Portu Pro Dva Kapesní Rádio Baofeng UV-5R BF-888S KENWOD TYT

Nový produkt

578.43 Kč

-5%

608.89 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: baofeng walki talki, údaje bf 888s, wouxun radio příslušenství, 9800 tyt th, opakovač box baofeng, walki talki, bf t1, ham radio repeater, rádio uhf vhf, baofeng.

wy-plugin-start

Horké Zboží

$27.54 $28.99

$27.54 $28.99

$14.99

$18.04 $18.99

$18.04 $18.99

$8.54 $8.99

$5.69 $5.99

$4.74 $4.99

wy-plugin-end Yinitone RC-308 obousměrné Rádiové Relé Walkie Talkie Opakovač Box K Portu Pro Dva Kapesní Rádio Baofeng UV-5R BF-888S KENWOD TYT

Podrobnosti :

Opakovač Pro 2KS Kapesní Rádio Dva-způsob, jak Relé

ANO

Délka Kabelu

100cm v celkem 2 kabely

Barva

Černá jako na obrázku

Konektor

K Portu Pro Kenwood a většina značka rádia se stejným konektorem

Funkce

Opakovač Použít Pro Walkie Talkie Pro Zvýšení Mluvit Vzdálenosti nad 10 KM

Obousměrná komunikace (příjem a přenos )

Instalace

Dvě Ruční obousměrný Rádia, připojit se zesilovači přes sluchátkový konektor, jako show v obrázku

Popis:

Ruční vysílačky používané v současné době na trh pro základní použití frekvence 400-470MHz, většina energie 5W, tento walkie talkie v otevřené výzvy vzdálenost může dosáhnout 5-8 km, zatímco v husté městské, ale jen na krátkou vzdálenost 1-2 km, nebo méně. V zájmu komunikace na dálku, potřebujeme opakovač. Standardní opakovače mají vysoké náklady, a může být složité instalace, takže tam byla potřeba pro jednoduchý a levný zesilovač. Operace je velmi jednoduché, a žádné napájení potřebné, nemusíte měnit jakoukoliv součást rádio, Vše, co potřebujete, je jen dvě kapesní radiostanice a připojte kabely pro externí mic/spk porty (2.5 mm a 3.5 mm). pomocí dvou ručních walkie talkie sluchátka se skládá z velmi praktické malé relé stanice přes relé box.

Podrobnosti :

Opakovač Pro 2KS Kapesní Rádio Dva-způsob, jak Relé: ANO

Délka kabelu: 100cm v celkem 2 kabely

Barva: Černá dle obrázku

Konektor K Portu Pro Kenwood a většina značka rádia se stejným konektorem

Funkce: Repeater Použít Pro Walkie Talkie Pro Zvýšení Mluvit Vzdálenosti nad 10 KM, Dva - cesta komunikaci (příjem a přenos )

Instalace: Dva Ruční obousměrný Rádia, připojit se zesilovači přes sluchátkový konektor, jako show v obrázku

Pracovní režim

1. Transpondér downlink forwarding (diferenciální a konvenční relé stanice), stroj jako signál na satelit, přijímač, B stroj jako signál downlink vysílač. Dosáhl relé účely.

2. Obousměrné předávání, stroj přijímač, B emise stroje. B přístroj na příjem, stroj emisí. K dosažení obousměrné předávání funkce.

3. Relé box pro audio trigger režim, při použití, jako received signal walkie talkie na plné pecky!

Rozsah použití:

1. Propojení mezi relé stanice a stanice

2. Relé stanice signál pokrytí oblasti signálem prodloužení

3. Oblasti výstavby kabelových erekce

4. Podzemí dolu

5. Jeskyně stavby

6. Propustek záchranné

7. V-U průřez relé

8. Malý sklep a půdu walkie talkie připojení signálu

9. Velké aktivity a další příležitosti nouzové použití!

Anténa / diplexer nainstalovaných aplikací

1. Unikátní multiplexor: dva kapesní počítač připojen k vysílací stanici, jako je například jedinečný multiplexer, dvě ruce by měly být odděleně pomocí dvou antén! Obě antény by měly být postaveny svisle! A mezi dvěma z nich se snaží vzdálenost! Alespoň ne méně než 5 metrů! (dva walkie talkie anténa vyhnout paralelní erekce!)

2. Duplexní jednotka: nákup odpovídající frekvence / výkonu duplexní jednotky "na kloub" dvě sluchátka anténní výstup terminálu, respektive ukotvení pro duplexní přenos a příjem konec, nastavte hráči drží tabulce odpovídající frekvence (frekvence by měla být v souladu s duplexní jednotku). Duplexní jednotky případě, relé stanice tak dlouho, jak je třeba připojit k anténě! A stavět anténa nemá zvláštní pozornost! Zkus prosím!

3. Doporučujeme používat duplexní jednotku, protože duplexní jednotka, retranslační stanice, je-li anténa žádné zvláštní požadavky! Tak dlouho, dokud výšky je dost.

4. Doporučujeme používat "originální Kenwood" nebo "Motorola" značky walkie talkie"! Jako výsledek, zákazník používat domácí non-standard walkie talkie a způsobit relé box nebude fungovat! Nonself na výrobky, odpovědnost za důsledky od zákazníků!

Jeden / dva způsob, relé box frekvenci nastavit řádku

1. Jeden způsob, relé box předávání režimu (konvenční relé stanice režim)! Stroj přijímá signál, B stroj přenos signálu. Odesílání / přijímání stroj musí být nastaven do dvou různých frekvencí, frekvence je vyšší než konvenční vysílače, nastavení frekvence přijímače, a vysoká / nízká, vysoká / nízká frekvence rozdíl 10M, frekvence, rozdíl je větší je lepší.

2. Jeden způsob, relé box v procesu pomocí jack nemají reverzní připojení, jinak ten kufr box nebude fungovat.

3. Obousměrný relé box zástrčka není rozdělit vstup / výstup, dvou-způsob, relé box předávání režim: stroj obdrží B emisí, B emisní stroj pro příjem A.

Vodotěsné / Vodě-Odolný No
Kapacita baterie(mAh) 0
Typ Příslušenství
Materiál Kovové
Rozměry 190 cm v celkem 2 kabely
Číslo Modelu RC-308 Opakovač box
Maximální Rozsah 1,5 km-3 km
Výstupní Výkon(w) 3w-5w
Walkie Talkie Typ Opakovač
Značka yinitone
Frekvenční Rozsah Dual Band
Is_Display Ano

Napsat recenzi

Yinitone RC-308 obousměrné Rádiové Relé Walkie Talkie Opakovač Box K Portu Pro Dva Kapesní Rádio Baofeng UV-5R BF-888S KENWOD TYT

Yinitone RC-308 obousměrné Rádiové Relé Walkie Talkie Opakovač Box K Portu Pro Dva Kapesní Rádio Baofeng UV-5R BF-888S KENWOD TYT

Související