Nové Výprodej! Tištěné Teplo Tání Šev Těsnění TPU Vodotěsné Pásky pro Venkovní Oblečení, 0,1 MM*20MM*10M

Tištěné Teplo Tání Šev Těsnění TPU Vodotěsné Pásky pro Venkovní Oblečení, 0,1 MM*20MM*10M

Nový produkt

191.34 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: goretex pásky, oblouk pro stan, gore tex, děrné pásky, těsnění šev pásku, pásku tpu, Stuha, ořezávač nití, guzheng pásky, goretex.

10 Metrů 20mm Široký 0,1 mm Tlusté

Tištěné Teplo Tání Šev Těsnění TPU

Vodotěsné Pásky

za Outdoorové Oblečení a Stany

Mnoho druhů vzorů, používaných v šev těsnění pro různé funkční oblasti sportu nosí.

Složení: Tištěné TPU film + TPU Lepidlo

Tloušťka: 0,1 mm

K dispozici Šířka: 20 mm-700mm

Bod Tání: 356 F

Použitelné Stroje: Žádné horkovzdušné svářečky nebo Ultrazvukové Vlny Svařovací Přístroje.

Aplikace: Tento produkt je široce používán ve výrobě vodotěsné produkty, jako jsou stany, pláštěnky, lyžařské bundy, potápěčské oděvy, sportovní oděvy, nepromokavé tašky, funkční oblečení, ochranné oblečení, mokré / suché obleky, policie rouch atd.

Certifikace: Vinyl Chlorid Monomer Vyloučeno,Azo Barviva Test Prošel,EN 1122:2001 Prošel.

Tavné lepidlo se používá v horké tlaku vzduchu plastové stroje. Dmychadlo horkého vzduchu vysoké teploty taveniny gumové pásky povrch a pomocí stlačeného vzduchu stiskněte gumový povlak na textilie. Po vytvrzení, pás guma a látkový povlak tvoří jako celek tak, aby se dosáhlo utěsnění šev. Základní princip je, husté materiálu tlusté proužky, světlo, tenké proužky. Nejvíce obyčejný stan tkaniny povlak je povlak PU, a obecně by měly používat PU pás.

Pro gumové Pásky série, pryžové strana by měla čelit potahový materiál látky. Je-li materiál silná vrstva PVC tkaniny, gumy povlak je obecně vybrán.

Elektrický žehlení. Po nezbytné praxi, můžete stisknout a dokončit váš dobrý "mistrovské dílo". Hladký povrch pásu, lepení povlak z tkaniny, a pak přes bílý papír nebo nějaký jiný lehký materiál, elektřina, žehlička a žehlicí na to, za prvé testování z nízké teploty na několik sekund. Cvičit několikrát více, můžete pochopit to. Kvalifikovaný výsledkem je: Žádná bublina uvnitř pásku, žádné popraskání hran. Pás se vychladnout asi 10 minut a nemůže být zničen nebo pokud se násilně odtržena, textilní vrstva bude svržen spolu s páskou.

Obvykle různé materiální potřeby různých údajů. Některé hlavní zásady, normálně, semi transparentní bude nižší, lehčí a rychlejší než 3 vrstvy:

1. Pro semi transparentní TPU pásky kompozitní čisté, teplota bude 450-480 celsia, stiskněte síla bude asi 1KG, a rychlost bude 10 metrů za minutu.

2. Tři vrstvy tkaniny TPU pásky s teplem roztavit lepidlo, teplota bude 480-530 celsia, stiskněte síla bude o 1.5-2.0 KG, a rychlost bude 5-6 metrů za minutu. 3. Pokud iron ručně, 100-160 celsia, 10-15 sekund, v závislosti na vašem pra ctice. Velké objednávky doporučujeme nám zaslat vzorek látky, než si objednáte.

Příslušenství Typ Ostatní
Typ 1 - 2 Osoby Stan

Napsat recenzi

Tištěné Teplo Tání Šev Těsnění TPU Vodotěsné Pásky pro Venkovní Oblečení, 0,1 MM*20MM*10M

Tištěné Teplo Tání Šev Těsnění TPU Vodotěsné Pásky pro Venkovní Oblečení, 0,1 MM*20MM*10M

Související