Nastavitelný Klíč Hliníkové Slitiny, velký Otevřený Klíč Univerzální Klíč Nástroj pro Opravu vodovodního Potrubí Šroub Koupelna

Nový produkt

210.03 Kč

-45%

382.05 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: 18 univerzální klíč, sada klíč, klíč, tenké univerzální klíč, kohoutek klíč, sae nástroj, hasák, jako montážní nástroj, klíčové potrubí, hliníkový klíč.

Multi-funkce Krátká Rukojeť Univerzální Hasák Velký Otvor, Koupelna Klíč Nastavitelné Hliníkové Slitiny Opravit Ruční Nářadí Specifikace:

Název Produktu: Koupelna Klíč

Otevření: 6-68mm

Materiál: hliníkové slitiny

Povrchová úprava: Leštěný chrom

Velikost: 11,5*20CM

Hmotnost: 200 g

Rozsah použití: sanitární keramika, umyvadla, trubky šroub rozebírat

Balíček inclulded:

1*Koupelna Klíč

Popis:

1. MATERIÁL: hasák je vyroben z vysoce kvalitní a odolné hliníkové slitiny. Není snadné korozi, odolný a trvanlivý.

2. VELIKOST: Tento silný, ale lehký hliníkový klíč má nastavitelné čelisti, že mezi 6 a 68mm. Širokou čelistí a krátkou rukojetí, aby to právě pro utahování odpadu backnut na povodí.

3. NASTAVITELNÝ: Nastavení je snadné díky velké ozubené kolečka, která se pohybuje velmi hladce. Krátká rukojeť je jednodušší použít v malém prostoru, a snadno skladovat.

4. EFEKTIVNÍ: To je snadnější k použití ve stísněných prostorech, než větší klíče s podobnými rozevření čelistí velikosti, a na rozdíl od hasáků hladké čelisti zajišťuje, že neexistuje žádná poškození při použití na plastové kování.

5. UŽITEČNÉ: Velké hladké čelisti v kompaktním těle, aby tento klíč užitečné pro instalatérské vybavení jako je wc splachovací trubky. Tento ruční nástroj, který je tenký, lehký a užitečný doplněk do výbavy.

6. Poznámka:

Hodnota je manuální měření, dovolte, 1-3mm chyba

Vlastnosti:

1.Vysoce kvalitní hliníkové slitiny: světlo, vysokou upínací silou.

2.Velká velikost otvoru: vhodný pro 6-68mm ořechy

3.Zlidštění krátká rukojeť: není snadné zlomit, pohodlně se drží

4.Přesnost turbíny slide: flexibilní posuvné, fast twist

5.Zadní odpružení hole: může být skladován při nečinnosti, šetří prostor

6.Povrch spray léčba: trvanlivé, non-slip, odolný proti opotřebení, rez-důkaz, odolné proti korozi

7.Nastavitelný klíč může kroutit šrouby z plastového potrubí, nemůže kroutit šrouby z oceli. Hliníkový materiál má funkce chrání houževnatosti a plasticity, bez poškození, dekorativní potrubí a ořechy. To může být snadno použit i v úzkém místě.

Typ Open End Wrench
Funkce Multifunkční
Číslo Modelu ARZ
Materiál SLITINY
Značka DWZ

Napsat recenzi

Nastavitelný Klíč Hliníkové Slitiny, velký Otevřený Klíč Univerzální Klíč Nástroj pro Opravu vodovodního Potrubí Šroub Koupelna

Nastavitelný Klíč Hliníkové Slitiny, velký Otevřený Klíč Univerzální Klíč Nástroj pro Opravu vodovodního Potrubí Šroub Koupelna

Související