1ks 112 mm Délka Flush Trim Vzor Router Bit 12,7 mm Stopka Panel Horní A Dolní Ložiska Dřevoobráběcí Fréza

Nový produkt

203.10 Kč

-40%

338.57 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: v vyřezat mlýn, frézovací šablona kruhy, rovnou router bit 12mm stopka, stříbrné router bit, navařování router bit, flush panel bílý, 12mm stopka dřeva, 12mm stopka, těžiště cnc, 12mm elektrické router.

Specifikace

Barva:žlutá

Materiál:YG6X primární slitiny

Celková Délka:112 mm

Průměr stopky:12 mm

Průměr hlavy:19 mm

Délka čepele:64 mm

Standard:3/4"*2"

Funkce

- Tento výrobek se používá pro děrovanou, dřevo otvory pro šrouby.

-Dřevoobráběcí frézy jsou konstruovány pro přenosné a stolní zpracování dřeva rytí stroj design, nemůže být použita na elektrickou vrtačku, vrtačka a podobně.

-Nástroj může být dřevěná, korek, dřevo a jiné syntetické zpracování dřeva pracovníků hladký povrch, ale aby se zabránilo zpracování mědi, železa a dalších kovových materiálů a písku, kamene a jiných dřevěných materiálů.

Nástroj Údržba

-Udržujte nástroj v čistotě. Čisté pryskyřice, dřevěné třísky a jiné nečistoty ze dřeva po použití. Použití standardní průmyslové rozpouštědla k čištění přístroje.

-Naneste malé množství oleje, aby se zabránilo korozi na nástroj povrch, vyčistěte nástroj zvládnout všechny skvrny, aby se zabránilo použití procesu slip jev.

-Svévolně změnit tvar nástroj, protože každý proces mletí vyžaduje profesionální broušení vybavení a profesionální broušení dovednosti, jinak je pravděpodobné, že způsobí okraji lomu, což má za následek nehody.

Poznámka:

-Nemyslete si, že nová bunda musí být bezpečné a spolehlivé. Když upnutí nástroje nástroj po rukojeť má zjištěno nerovnoměrné kontaktní stopy nebo rýhy, což naznačuje, skluzu a bunda díry, deformace, pak okamžitě nahradit bundu, aby se zabránilo nehodám.

-Vzhledem k ruční měření,tam může být nějaké chyby.

1 x router bit

Průměr 12mm
Povlak Další
Číslo Modelu SKU00115
Typ Plochý Konec Mills
Materiál Další
Celková Délka 112 mm

Napsat recenzi

1ks 112 mm Délka Flush Trim Vzor Router Bit 12,7 mm Stopka Panel Horní A Dolní Ložiska Dřevoobráběcí Fréza

1ks 112 mm Délka Flush Trim Vzor Router Bit 12,7 mm Stopka Panel Horní A Dolní Ložiska Dřevoobráběcí Fréza

Související