Vysoká Kvalita CCFL Angel Eyes Kit Teplá Bílá Halo Kroužek Pro BMW 6 SERIES E63 E64 630i 650i 645i 650Ci 645Ci M6 2004-07 Démona Oka

Nový produkt

389.82 Kč

-42%

672.11 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: bmw f30, bmw e63, bmw e60, halo hračky, e65, e46, 39 bmw, bmw e38, E39, e38.

HochiTech jsou nejlepší Démon Oko Soupravy vyrobené pro každé vozidlo tak daleko. Tento kit využívá Studené Katodové technologie, která, na rozdíl od jiných LED a Optických Souprav, lze vidět živě.dokonce i na Přímém Slunečním světle.Tyto kroužky jsou dimenzovány na 50 000 hodin nepřetržitého používání, to je více než dvojnásobek životnost soutěže.Tyto Démon Oči pomocí CCFL (studené katodové zářivky) základní technologie. CCFL produkuje velmi jasné světlo z plynu účtované trubky. Vzhled je velmi "high-tech" a sirky SCHOVAL vybaven světly velmi dobře. Navíc, tato technologie poskytuje velmi jasný výstup z halo kroužky, takže jsou viditelné ve dne nebo v noci.

Sada Obsahuje:

• 4ks HochiTech CCFL Kroužky (pro světla)

• 2ks Předřadník pro CCFL Angel Eeyes

• 1ks HochiTech Detailní DIY česky Instalace Návod

NE Světlomet(y) a/nebo Foglight(y) v ceně

Název Kapely : HochiTech

Vhodné modely:

Důvod, proč musíte vybrat Hochitech angl oči?

Protože naše kvalita je lepší než ostatní.

1.HochiTech: Bezpečný střídače : střídač je vyplněn silikonem. .

Ostatní: Nic

2. Hochitech: Vysoký Jas

Ostatní: Nízký Jas

3. HochiTech: Kvalifikované produkty. ISO 9001:2000Quality certifikace systému Řízení & EU CE certifikace

ostatní: Nic

Jak nainstalovat:

Instalace vyžaduje, abyste otevřít světlometu, pomocí tepla z buď v troubě nebo horkovzdušnou pistolí. To zní hrozně, ale opravdu není příliš těžké. Jednoduše odstraňte všechny šrouby, teplo těsnění, a vytáhněte od sebe. Máme instalace, videa a další užitečné návody k dispozici na diodedynamics.com/install. Kabeláž je plug-and-play instalace pomocí našeho Dioda Dynamics Angel Eye Kabelového a rychle odpojí. Nebudete muset dělat žádné pájení, odizolování, krimpování, nebo tak něco. Kroužky potřebují pouze napájení 12V a zem - doporučujeme používat parkovací světla, aby je zapnout, jako by to přišlo z továrny, "OEM styl."

Můžeme udělat jakékoliv vozidlo pro vás, naše velké zásoby prsten velikosti. Kontaktujte nás pro informace.

HALO Kroužky FAQ:

Q: Jaké jsou kroužky vyrobené z?

A: HochiTech CCFL - Reflektor Halo Soupravy používají Studené Katodové Fluorescenční Osvětlení XE technologie, což přináší hladký a dokonce i halo osvětlení. CCFL halo mít očekávanou životnost 50 000 hodin nepřetržitého používání a přicházejí s Doživotní Zárukou. CCFL Halo vyžadují externí Napájení. HochiTech "XE" Měničů jsou zahrnuty v každém HochiTech CCFL Halo Kit Systém.

Q: Jak dlouho bude tohle opravdu poslední?

A: HochiTech Svatozáře jsou nejvyšší kvality svatozáře na trhu! To je dvojnásobek průměrné život z jiné stavebnice.

A: CCFL mají životnost 50 000 hodin nepřetržitého používání.

Q: Jaký druh vypadat budu pro?

A: Každý z našich halo styly nabízejí jiný pohled. CCFL halo mají měkké okolní záře a hladký výstup. Ukáže skvělé na noc, nicméně za denního světla nejsou tak výrazné. SMD svatozáře nabízejí intenzivní vzhled a jasný výstup. Může být jasně vidět v průběhu dne a v noci. To jsou naše nejvíce populární k dnešnímu dni. Plazmatické svatozáře kombinovat obě technologie CCFL a SMD nabízí vysoce intenzivní světelný výkon s hladkým záře. Tyto jsou zdaleka nejchytřejší svatozáře.

Q: Jaké barvy jsou považovány za legální?

A: Bílá a Amber jsou právní barvy na Celostátní úrovni. Červené a Modré jsou považovány za nouzových světel vozidla a nejsou legální. Jízdní Zákony se mohou lišit stát od státu, tak prosím zkontrolujte s vaší státní zákony, před k tomu, aby vaše halo výběr barev.

Q: Co jsou "Démon Oči/Angel Eyes/Halo"?

A: Démon Oči/Angel Eyes atd. jsou Atraktivní a Legální alternativa k ošklivé OEM Světla pro Denní svícení naše vozidla jsou dodávány s. Původně vyvinutý pro BMW, "svatozáře" prostorový vnější okraj reflektory ve vašem pouzdra světlometů. Když vaše auto je na kroužky budou svítit jen jako normální Drl by. Můžete si vybrat vypnout Drl (že žárovka bude stále být použit jako high beam), nebo použít Drl ve spojení s vaším svatozáře.

Q: Kdo může nainstalovat HochiTech Halo Kit?

A: každý, kdo má trochu technické zkušenosti základní znalost elektrických obvodů lze nainstalovat a HochiTech Halo Kit.Nabízíme také profesionální instalace, a pre-nainstalovány reflektory (e-mail pro podrobnosti).

Q: Bude instalace HochiTech Halo Kit můj ztrátu záruky?

A: Většina prodejců se týče halo kit stejným způsobem jako mlhové světlo kit. Protože tyto Svatozáře zcela samostatný kabelový svazek, elektrický systém vozidla je nedotčena.

Otázka: budu muset dělat žádnou dodatečnou kabeláž?

A: Naše Halo kity jsou dodávány s "Plug and Play" konektory, takže můžete připojit měnič přímo do parkovací světla a zapnout a vypnout z továrny spínač světlometů.

Typ Položky Denní Světlo
barva Bílá
Pro Vozidla Značky/Modelu BMW
Původ KN(Původu)
Položka Průměr 0inch
Externí Testování Certifikace ce
Název Modelu Pro BMW E36 E38 E39 E46
Typ Materiálu ABS
Napětí 12V
Hmotnost Položky 0.25kg
Speciální Funkce Denní Světlo
Značka HochiTech

Napsat recenzi

Vysoká Kvalita CCFL Angel Eyes Kit Teplá Bílá Halo Kroužek Pro BMW 6 SERIES E63 E64 630i 650i 645i 650Ci 645Ci M6 2004-07 Démona Oka

Vysoká Kvalita CCFL Angel Eyes Kit Teplá Bílá Halo Kroužek Pro BMW 6 SERIES E63 E64 630i 650i 645i 650Ci 645Ci M6 2004-07 Démona Oka

Související