Laserfun Praha

Možná jste o tento název ještě nikdy neslyšeli, což je velice pravděpodobné. Takže co to vlastně je? Jsou to různé adrenalinové hry s lasery, jak už napovídá název. Celkem si můžete vyzkoušet jedenáct druhů těchto her ve dvou speciálních arénách. Velkou výhodou je i to, že není konkrétně zaměřená na určitou věkovou skupinu, takže si zde užijí dokonalý školní výlet žáci nebo celá rodina. Základem celé zábavy je hra zvaná laser game. Většinou se musíte snažit získat co největší skóre střílením do ostatních. Hraje se v již zmíněných dvou arénách. První se nazývá Labyrint. Ta je speciálně navržená tak, aby se hráči před nepřítelem dlouho neskryli, protože nechcete celou dobu strávit jen hledáním ostatních. Druhá se přezdívá aztec. Při příchodu se zjevíte v typické džungli se stromy. Ty se samozřejmě dají využít pro krytí. Zde si nejvíce užije skupinka s měně lidmi. Samozřejmě více informací naleznete na oficiálních stránkách https://www.lazerfunpraha.cz/.billboard-right
Agenti
Je to jedna z her určená pro začátečníky, takže nemusíte být nijak znalý v těchto hrách. Hraje se nejméně v pěti lidech. Ze začátku jsou všichni modří, ovšem po zahájení bude jednomu člověku udělena červená barva. To je právě označení pro agenta. Ostatní jsou stále modří spolu v týmu, takže spolupracují mezi sebou. Jejich úkolem je zneškodnit agenta. Naopak červený agent se nesmí nechat a střílet po ostatních v sebeobraně. Čím déle vydrží, tak tím více bodů obdrží. Všichni mají neomezenou munici a hraje se v Labyrintu.billboard-left(1)
Death match
Tohle je úplně největší klasika. Nejčastěji se hraje jako první, protože se při něm nádherně rozpohybujete, a hlavně se rozehrajete. Všichni jsou proti všem, takže jde o nabrání nejvíce bodů zabitím co největším množstvím lidí. Zde má každý jinou barvu a neomezený zásobník. Respawn proběhne sám hned po pěti vteřinách a hraje se dál. Pro skupinku do devíti lidí je to úplně ideální. Dokonce si můžete zvolit z obou arén.